home
strona główna

Piąta edycja Małopolskiego Biegu Drogą św. Jakuba!

Co rok we wrześniu zapraszamy do Więcławic wszystkich miłośników biegania, małych i dużych, mniej i bardziej wprawnych!Poniżej przedstawiony jest Plakat tegorocznego biegu. W dalszej części podane są podstawowe informacje dotyczące biegu, oraz adresy internetowe stron na których można znaleźć szczegółowe informacje, oraz kontaktowy adres mailowy.Dnia 16 września 2017 r. o godz. 12.00 Bractwo św. Jakuba zaprasza do Więcławic (8 km od granic Krakowa) na V Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba. Ambasadorem biegu jest znany polski lekkoatleta - Grzegorz Sudoł. Bieg odbywa się pod patronatem wójta gminy Michałowice - Antoniego Rumiana.
Patronat medialny nad imprezą objęło między innymi "Radio Kraków" (na liście startowej jest już redaktor Grzegorz Bernasik). Imprezę poprowadzi znany środowisku biegaczy - Paweł Żyła.

Profesjonalizm obsługi technicznej gwarantuje "JKR Ostrowski" - firma z ogromnym doświadczeniem w obsłudze imprez sportowych w całym kraju (zapewniamy wyniki online i SMS). .


Rejestracji na bieg można dokonać na naszej stronie internetowej http://biegdrogaswjakuba.pl na FB lub osobiście w Biurze Zawodów - Więcławice Stare, ul. Dworska 1 (budynek naprzeciw wejścia głównego do sanktuarium św. Jakuba).
Biuro czynne: piątek 9.00-18.00, sobota 9.00-18.00, niedziela 12.00-16.00.
Limit zgłoszeń wynosi 200 osób, przewidziano zniżki dla rodzin!
Wśród uczestników rozlosujemy rower.

Opłata startowa:

30 zł - wpłata do dnia 31.07.2017 r.;

35 zł - wpłata do dnia 14.09.2017 r.

(przy wpłacie dokonanej krócej niż tydzień przed zawodami, zawodnik zobowiązany jest do przyniesienia potwierdzenia przelewu);
40 zł w dniu Biegu (w dniu Biegu płatność gotówką w Biurze Zawodów od godz. 09.00 do 11.00)!

Małopolski Bieg Drogą św. Jakuba to pełna emocji namiastka„Camino”. Malownicze trasy Małopolskiego Biegu Drogą św. Jakuba pokrywają się częściowo z małopolskim odcinkiem Camino de Santiago. Dostosowane są do możliwości bardziej wytrawnych i początkujących biegaczy i wynoszą kolejno - 12, 5 lub 7,5 km. (na ten dystans zapraszamy całe rodziny!).

O godz. 10.00 odbędą się zawody biegowe dla dzieci zorganizowane przez "Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Pełna Chata" (na dużym boisku sportowym w Więcławicach). O godz. 12.05 rozpocznie się IV Międzyszkolny Bieg Sztafetowy o Puchar Dyrektora ZS w Więcławicach.

Każdy uczestnik biegów głównych otrzyma skarpety biegowe z logo biegu oraz medal (jak na Camino przystało z muszlą!). Posiłkiem regeneracyjnym będzie, tradycyjnie już, smakowity bigos. W cenie pakietu zapewniamy również kawę, herbatę i wodę mineralną - "Małopolankę". Gwarantujemy także profesjonalny fotoreportaż z imprezy.


Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz puchary (w kategoriach open i wiekowych). A wszystko to możliwe jest dzięki wsparciu instytucji i dobrych ludzi. Dziękujemy za dofinansowanie imprezy gminie Michałowice oraz sponsorom: głównym - ŁUCCY Podkrakowskie Centrum Ogrodnicze, Bikershop, sklepbiegowy.com, Pharma CF, BSR oddział Michałowice, DONIEC Kamieniarstwo; złotym: HOTEL MERCURE RACŁAWICE Dosłońce Conference & Spa, DYNA-TRANS, Napad.pl - ALARM-TECH SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ, MAŁOPOLANKA ZDRÓJ, Klub Jazdy Konnej "SZARY", Klub Sportowy VIVA i srebrnym: PIZZA LIBERO, BAWISKLEP, ZDROWE CIACHO.

Czekają na Państwa trasy z pięknymi widokami i urozmaiconym terenem, dodatkowe atrakcje, m.in. pokazy fitness (przygotowane przez Klub Viva).
Zachęcamy do współtworzenia i wspierania biegu. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, czekamy na facebookowe komentarze oraz maile, zapraszamy również do Biura Zawodów.Ze sportowym pozdrowiem

Koordynator Małopolskiego Biegu Drogą św. Jakuba
Iwona Bińczycka-Kołacz
tel. 604 634 379

Bractwo św. Jakuba w Więcławicach Starych
Więcławice Stare 20
32-091 Michałowice
http://biegdrogaswjakuba.pl
https://www.facebook.com/Bieg.Droga.sw.Jakuba
mailto: biegdrogaswjakuba@gmail.com